Snehové radovánky

Snehová kráľovná nás nesklamala ani túto zimu. Jedného dňa roztiahla svoj snehový plášť a našu krajinu celučičkú zakryla snehovou prikrývkou. Zo snehu, ktorý pripomínal bielu cukrovú vatu, sa tešili nielen deti, ale aj dospelí. Vyzbrojení nepremokavým oblečením sme počas pobytu v ŠKD strávili krásne zimné radovánky, plné hier, guľovačiek, šmýkania a sánkovania.

Naša škola je situovaná v krásnom prírodnom prostredí. Sánkovačku nám môžu mnohí závidieť, pretože kopec máme priamo na školskom ihrisku a to je veľká paráda.

Bc.Sabanová, M

fotky tu !!!