Hádzanárky v akcii                                fotky

Dievčatá navštevujúce hádzanársky krúžok, ktorý pracuje na škole okrem pravidelných tréningov 2 -  krát týždenne , sa zúčastnili na medzištátnom stretnutí Slovensko : Bielorusko, ktoré sa uskutočnilo 20.9. 2010 v športovej hale v Sečovciach. Mladé hádzanárky si za svoje povzbudzovanie vyslúžili aj poďakovanie od moderátora stretnutia.

13. októbra 2010 odohrali prvé kolo v celoslovenskej súťaži Školských športových stredísk v michalovskej Chemkostav Aréne. V skupine majú tri michalovské družstvá : Michalovce A, Michalovce B a ZŠ Krymská. V prvom kole sa strelecky presadili Kristína Tomková a Diana Kolesárová. Druhé kolo sa uskutočnilo 25. októbra 2010 na VI. Základnej škole na Okružnej ulici. V jesennej časti ešte odohrajú dve kola a jedno z nich odohrajú na domácej pôde.