Biely Január v ŠKD - Srdiečko                         pozri fotoalbum

Odmenou za polročné vysvedčenie bol pre všetky deti predĺžený víkend. Druhou odmenou bola zase pravá zima , ktorou nás v januári obdarila naša príroda.

Veľmi sme sa potešili snehovej perine, ktorá nás čakala po polročných prázdninách. Hneď v areáli našej školy vyrástol počas prázdnin obrovský závej, ktorý lákal všetky deti. Máloktorá škola sa môže pýšiť tým, že jej stavba dobre situovaná v tichom a nehlučnom prostredí, ba dokonca jej okolie je priam stvorené na zimné radovánky, guľovačky a sánkovačky.

Po dobrom obede a po krátkom odpočinku stačí navliecť nepremokavý odev a hurááá... To bolo výskotu a radosti. Snehové gule lietali jedna za druhou. Na kopci zapískal aj vláčik z farebných kĺzákov, na ktorom sa viezli rozradostené deti. Vymodelovali sme si aj  kráľovský trón, na ktorom si vyskúšali vládu panovníkov.

Prežili sme veľa radosti, dosýta sme sa vybláznili a verte, mnohí nám môžete závidieť. Sme radi, že na našej škole prežívame množstvo aktivít, ktoré rozvíjajú naše záujmy a potreby a  obohacujú nás hlbokými a nezabudnuteľnými zážitkami.

Deti z ŠKD-Srdiečko